Продукція > PULSE ELECTRONICS > BMMA000606304R7MV1
BMMA000606304R7MV1
BMMA000606304R7MV1 Pulse Electronics
BMMA000606304R7MV1
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 4.7UH 5.5A 40 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.270" L x 0.255" W (6.86mm x 6.47mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 40mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 10A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 5.5 A
на замовлення 150 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 5.5A 40 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.270" L x 0.255" W (6.86mm x 6.47mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 40mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 10A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 5.5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 4171 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
BMMA000606304R7MV1 BMMA000606304R7MV1 Виробник : Pulse Electronics BMMA000606304R7MV1 Description: FIXED IND 4.7UH 5.5A 40 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 5.5 A