Продукція > PULSE ELECTRONICS > BMMA00080830R47MV1
BMMA00080830R47MV1
BMMA00080830R47MV1 Pulse Electronics
datasheet_bmma_ci140_a_1667585170-3105802.pdf
Виробник: Pulse Electronics
на замовлення 880 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTOR POWER, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.327" L x 0.319" W (8.30mm x 8.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 3.33mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 35A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Inductance: 470 nH, Current Rating (Amps): 21.5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.327" L x 0.319" W (8.30mm x 8.10mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 3.33mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 35A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 21.5 A
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 21.5 A