Продукція > PULSE ELECTRONICS > BMMA00131364100MV1
BMMA00131364100MV1
BMMA00131364100MV1 Pulse Electronics
BMMA00131364100MV1
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 10UH 10A 17.2 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.520" L x 0.508" W (13.20mm x 12.90mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 17.2mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 15.5A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.252" (6.40mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 10 A
на замовлення 168 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 10A 17.2 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.520" L x 0.508" W (13.20mm x 12.90mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 17.2mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 15.5A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.252" (6.40mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 10 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 250 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
BMMA00131364100MV1 BMMA00131364100MV1 Виробник : Pulse Electronics BMMA00131364100MV1 Description: FIXED IND 10UH 10A 17.2 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 10 A