Продукція > PULSE ELECTRONICS > BMMN00171770100MX2
BMMN00171770100MX2
BMMN00171770100MX2 Pulse Electronics
BMMN00171770100MX2
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 10UH 14A 10 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.693" L x 0.677" W (17.60mm x 17.20mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 10mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 18A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 14 A
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 14A 10 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.693" L x 0.677" W (17.60mm x 17.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 10mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 18A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm), Part Status: Active, Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 14 A.