Продукція > PULSE ELECTRONICS > BMQA000606302R2MA1
BMQA000606302R2MA1
BMQA000606302R2MA1 Pulse Electronics
BMQx_Series.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 2.2UH 11A 9.4 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.274" L x 0.260" W (6.95mm x 6.60mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 9.4mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 12.5A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 11 A
на замовлення 1514 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 11A 9.4 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.274" L x 0.260" W (6.95mm x 6.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 9.4mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 12.5A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 11 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BMQA000606302R2MA1 BMQA000606302R2MA1 Виробник : Pulse Electronics BMQx_Series.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 11A 9.4 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 11 A
товару немає в наявності
BMQA000606302R2MA1 BMQA000606302R2MA1 Виробник : Pulse Electronics BMQx_Series-2944000.pdf Power Inductors - SMD 2.2uH RDC=9.4mOhms 10.5A