Продукція > PULSE ELECTRONICS > BMQADY1010404R7MA1
BMQADY1010404R7MA1
BMQADY1010404R7MA1 Pulse Electronics
BMQADY1010404R7MA1_DS.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 4.7UH SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.445" L x 0.402" W (11.30mm x 10.20mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
на замовлення 11000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.445" L x 0.402" W (11.30mm x 10.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Part Status: Active, Inductance: 4.7 µH.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BMQADY1010404R7MA1 BMQADY1010404R7MA1 Виробник : Pulse Electronics BMQADY1010404R7MA1_DS.pdf Description: FIXED IND 4.7UH SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH