Продукція > PULSE ELECTRONICS > BMRA000404122R2MA1
BMRA000404122R2MA1
BMRA000404122R2MA1 Pulse Electronics
BMRA000404122R2MA1
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 2.2UH 2.75A 83.5 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.161" L x 0.181" W (4.10mm x 4.60mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 83.5mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 3.5A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 2.75 A
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 2.75A 83.5 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.161" L x 0.181" W (4.10mm x 4.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 83.5mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 3.5A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 2.75 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BMRA000404122R2MA1 BMRA000404122R2MA1 Виробник : Pulse Electronics BMRx_Series.pdf Power Inductors - SMD 2.2uH RDC=83.5mOhms 2.75A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
BMRA000404122R2MA1 BMRA000404122R2MA1 Виробник : Pulse Electronics BMRA000404122R2MA1 Description: FIXED IND 2.2UH 2.75A 83.5 MOHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 2.75 A