Продукція > PULSE ELECTRONICS > BMRA000404201R5MA1
BMRA000404201R5MA1
BMRA000404201R5MA1 Pulse Electronics
BMRA000404201R5MA1
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 1.5UH 4A 46 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.161" L x 0.181" W (4.10mm x 4.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 46mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 6A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 4 A
на замовлення 1046 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.5UH 4A 46 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.161" L x 0.181" W (4.10mm x 4.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 46mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 6A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 4 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BMRA000404201R5MA1 BMRA000404201R5MA1 Виробник : Pulse Electronics BMRA000404201R5MA1 Description: FIXED IND 1.5UH 4A 46 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 4 A
товару немає в наявності
BMRA000404201R5MA1 BMRA000404201R5MA1 Виробник : Pulse Electronics BMRx_Series-2089782.pdf Power Inductors - SMD 1.5uH RDC=46mOhms 4A