Продукція > PULSE ELECTRONICS > BMRA000505202R2MA1
BMRA000505202R2MA1
BMRA000505202R2MA1 Pulse Electronics
BMRA000505202R2MA1
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 2.2UH 4A 45 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.213" L x 0.224" W (5.40mm x 5.70mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 45mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 6A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 4 A
на замовлення 9000 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 4A 45 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.213" L x 0.224" W (5.40mm x 5.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 45mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 6A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 4 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BMRA000505202R2MA1 BMRA000505202R2MA1 Виробник : Pulse Electronics BMRA000505202R2MA1 Description: FIXED IND 2.2UH 4A 45 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 4 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
BMRA000505202R2MA1 BMRA000505202R2MA1 Виробник : Pulse Electronics BMRx_Series.pdf Power Inductors - SMD 2.2uH RDC=45mOhms 4A