Продукція > PULSE ELECTRONICS > BMRA000505301R0MA1
BMRA000505301R0MA1
BMRA000505301R0MA1 Pulse Electronics
BMRA000505301R0MA1
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 1UH 7A 15 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.213" L x 0.224" W (5.40mm x 5.70mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 15mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 11A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 7 A
на замовлення 1000 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 1UH 7A 15 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.213" L x 0.224" W (5.40mm x 5.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 15mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 11A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 7 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BMRA000505301R0MA1 BMRA000505301R0MA1 Виробник : Pulse Electronics BMRA000505301R0MA1 Description: FIXED IND 1UH 7A 15 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Part Status: Active
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 7 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
BMRA000505301R0MA1 BMRA000505301R0MA1 Виробник : Pulse Electronics BMRx_Series-2089782.pdf Power Inductors - SMD 1uH RDC=15mOhms 7A