Продукція > PULSE ELECTRONICS > BMRA00060630150MA1
BMRA00060630150MA1
BMRA00060630150MA1 Pulse Electronics
BMRA00060630150MA1
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 15UH 3A 122 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.287" L x 0.260" W (7.30mm x 6.60mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 122mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 5A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 3 A
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 15UH 3A 122 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.287" L x 0.260" W (7.30mm x 6.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 122mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 5A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 3 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BMRA00060630150MA1 BMRA00060630150MA1 Виробник : Pulse Electronics BMRA00060630150MA1 Description: FIXED IND 15UH 3A 122 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 3 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
BMRA00060630150MA1 BMRA00060630150MA1 Виробник : Pulse Electronics BMRx_Series.pdf Power Inductors - SMD 15uH RDC=122mOhms 3A