Продукція > PULSE ELECTRONICS > BMRB000606301R5MA1
BMRB000606301R5MA1
BMRB000606301R5MA1 Pulse Electronics
BMRB000606301R5MA1
Виробник: Pulse Electronics
Description: INDUCTOR POWER
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.287" L x 0.260" W (7.30mm x 6.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 12.1mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 14A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 10 A
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTOR POWER, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.287" L x 0.260" W (7.30mm x 6.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 12.1mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 14A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 10 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 10 A