Продукція > PULSE ELECTRONICS > BMRB000606504R7MA1
BMRB000606504R7MA1
BMRB000606504R7MA1 Pulse Electronics
BMRB000606504R7MA1
Виробник: Pulse Electronics
Description: INDUCTOR POWER
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.287" L x 0.260" W (7.30mm x 6.60mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 25mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 7A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 6.5 A
на замовлення 996 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTOR POWER, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.287" L x 0.260" W (7.30mm x 6.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 25mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 7A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 6.5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 9969 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 6.5 A