Продукція > PULSE ELECTRONICS > BMRF00101040R22MD1
BMRF00101040R22MD1
BMRF00101040R22MD1 Pulse Electronics
BMRx_Series.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 220NH 35A 0.6 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.457" L x 0.398" W (11.60mm x 10.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 0.6mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 45A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Inductance: 220 nH
Current Rating (Amps): 35 A
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 220NH 35A 0.6 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.457" L x 0.398" W (11.60mm x 10.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 0.6mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 45A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Inductance: 220 nH, Current Rating (Amps): 35 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BMRF00101040R22MD1 BMRF00101040R22MD1 Виробник : Pulse Electronics BMRx_Series.pdf Description: FIXED IND 220NH 35A 0.6 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Inductance: 220 nH
Current Rating (Amps): 35 A