Продукція > PULSE ELECTRONICS > BMRF00101040R36MD1
BMRF00101040R36MD1
BMRF00101040R36MD1 Pulse Electronics
BMRF00101040R36MD1
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 360NH 34A 1.2 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.457" L x 0.398" W (11.60mm x 10.10mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.2mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 42A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 360 nH
Current Rating (Amps): 34 A
на замовлення 975 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 360NH 34A 1.2 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.457" L x 0.398" W (11.60mm x 10.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.2mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 42A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Part Status: Active, Inductance: 360 nH, Current Rating (Amps): 34 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BMRF00101040R36MD1 BMRF00101040R36MD1 Виробник : Pulse Electronics BMRF00101040R36MD1 Description: FIXED IND 360NH 34A 1.2 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Part Status: Active
Inductance: 360 nH
Current Rating (Amps): 34 A
товару немає в наявності
BMRF00101040R36MD1 BMRF00101040R36MD1 Виробник : Pulse Electronics BMRx_Series.pdf Power Inductors - SMD 0.36uH RDC=1.2mOhms 34A