Продукція > PULSE ELECTRONICS > BMRF00101040R45MD1
BMRF00101040R45MD1
BMRF00101040R45MD1 Pulse Electronics
BMRx_Series.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 450NH 33A 1.2 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.457" L x 0.398" W (11.60mm x 10.10mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.2mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 38A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Inductance: 450 nH
Current Rating (Amps): 33 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 450NH 33A 1.2 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.457" L x 0.398" W (11.60mm x 10.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.2mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 38A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Inductance: 450 nH, Current Rating (Amps): 33 A.