Продукція > PULSE ELECTRONICS > BMRF00171770330MB1
BMRF00171770330MB1
BMRF00171770330MB1 Pulse Electronics
BMRx_Series.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 33UH 8A 37 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.675" L x 0.675" W (17.15mm x 17.15mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 37mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 8.6A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 8 A
Написати відгук
Description: FIXED IND 33UH 8A 37 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.675" L x 0.675" W (17.15mm x 17.15mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 37mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 8.6A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm), Part Status: Active, Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 8 A.