BMT-0903H5.5
Код товару: 1083
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Різні комплектуючі > Різні комплектуючі 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Можливі заміни BMT-0903H5.5
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Код товару: 83752
1 Додати до обраних Обраний товар
Тип: Зумери
Опис: Зумер електромагнітний, 82 dB, напруга живлення: 3VDC, резонансна частота: 2731 Hz
Габаритні розміри: Ø9mm; h=5,5mm
Функціональна особливість: Без генератора
Рабоча напруга: 3 VDC
Резонансна частота: 2731 Hz
Рівень звуку: 82 dB
у наявності: 25 шт
25 шт - РАДІОМАГ-Київ
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Виробник : Loudity Корпусні та встановлювальні вироби > Динаміки, мікрофони, звуковипромінювачі
Тип: Зумери
Опис: Електромагнітний випромінювач звука без генератора, діаметр 9мм, висота 5,5мм, роб.напр. 2-4 В АС; роб.струм 60мА; опір обмотки макс. 25 Ом; резонансна частота 2,73 кHz
Рабоча напруга: 3 VDC
Резонансна частота: 2731 Hz
Рівень звуку: 85 dB
у наявності: 89 шт
67 шт - склад
8 шт - РАДІОМАГ-Київ
14 шт - РАДІОМАГ-Львів
Кількість Ціна
Інші пропозиції BMT-0903H5.5
Ціна
BMT-0903H5.5 Виробник : BESTAR bmt0903h55.pdf Група товару: Аудіоперетворювачі Од. вим: шт
товару немає в наявності
BMT-0903H5.5 Виробник : Bestar BMT-0903H5.5.pdf П'єзозумер вивідний, без вбудованого генератора, F = 2,73 кГц, Розм = 9 х 5,5 мм, Iживл = 80 мА, Uживл, В = 2...6 AC, Сила зв, дБ = 82, Тексп, °C = -25...+70,... Група товару: П'єзоелектрики Корпус: 9x5.5mm Од. вим: шт