Продукція > BESTAR > BMT1612H14-42 LF
BMT1612H14-42 LF BESTAR
Виробник: BESTAR
Frequency: 2048Hz; Voltage: 12V; Sound pressure: 85dB; Current: 65mA; Dimensions: 16x14mm; Resistance: 75Ohm BMT1612H14-42 LF BESTAR PBBMT1612H14-42 LF
кількість в упаковці: 50 шт
на замовлення 300 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Frequency: 2048Hz; Voltage: 12V; Sound pressure: 85dB; Current: 65mA; Dimensions: 16x14mm; Resistance: 75Ohm BMT1612H14-42 LF BESTAR PBBMT1612H14-42 LF, кількість в упаковці: 50 шт.