BMYD403K
BMYD403K Amphenol PCTEL
BMYD-Series.pdf
Виробник: Amphenol PCTEL
Description: RF ANT 416.5MHZ YAGI N TYP F POL
Packaging: Box
Features: Cable - 609.6mm
Mounting Type: Pole Mount
Frequency Range: 403MHz ~ 430MHz
Applications: ISM, LoRa, LPWAN
Gain: 10dBd
Termination: N Type Female
Number of Bands: 1
Antenna Type: Yagi, 7-Element
Height (Max): 44.000" (111.76cm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 416.5MHz
Part Status: Active
Power - Max: 250 W
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF ANT 416.5MHZ YAGI N TYP F POL, Packaging: Box, Features: Cable - 609.6mm, Mounting Type: Pole Mount, Frequency Range: 403MHz ~ 430MHz, Applications: ISM, LoRa, LPWAN, Gain: 10dBd, Termination: N Type Female, Number of Bands: 1, Antenna Type: Yagi, 7-Element, Height (Max): 44.000" (111.76cm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 416.5MHz, Part Status: Active, Power - Max: 250 W.