BMYD745K
BMYD745K Amphenol PCTEL
BMYD-Series-1.pdf
Виробник: Amphenol PCTEL
Description: RF ANT 775.5MHZ YAGI N TYP F POL
Features: Cable - 609.6mm
Packaging: Box
Mounting Type: Pole Mount
Frequency Range: 745MHz ~ 806MHz
Applications: ISM, LoRa, LPWAN
Gain: 10dBd
Antenna Type: Yagi, 7-Element
Height (Max): 26.000" (660.40mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 775.5MHz
RF Family/Standard: General ISM
Part Status: Active
Power - Max: 200 W
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF ANT 775.5MHZ YAGI N TYP F POL, Features: Cable - 609.6mm, Packaging: Box, Mounting Type: Pole Mount, Frequency Range: 745MHz ~ 806MHz, Applications: ISM, LoRa, LPWAN, Gain: 10dBd, Termination: N Type Female, Number of Bands: 1, Antenna Type: Yagi, 7-Element, Height (Max): 26.000" (660.40mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 775.5MHz, RF Family/Standard: General ISM, Part Status: Active, Power - Max: 200 W.