BMYD757K-DP
BMYD757K-DP Amphenol PCTEL
BMYD-K-DP-Series.pdf
Виробник: Amphenol PCTEL
Description: RF ANT 772.5MHZ YAGI N TYP F POL
Packaging: Box
Mounting Type: Pole Mount
Frequency Range: 757MHz ~ 788MHz
Applications: ISM, LoRa, LPWAN
Gain: 12dBi
Termination: N Type Female
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Antenna Type: Yagi, 7-Element
Height (Max): 37.000" (939.80mm)
Return Loss: 14dB
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 772.5MHz
RF Family/Standard: General ISM
Part Status: Active
Power - Max: 200 W