BMYD806O
BMYD806O Amphenol PCTEL
BMYD-Series.pdf
Виробник: Amphenol PCTEL
Description: RF ANT 851MHZ YAGI N TYPE F POLE
Features: Cable - 609.6mm
Packaging: Box
Mounting Type: Pole Mount
Frequency Range: 806MHz ~ 896MHz
Applications: ISM, LoRa, LPWAN
Gain: 14dBd
Termination: N Type Female
Number of Bands: 1
Antenna Type: Yagi, 18-Element
Height (Max): 60.000" (152.40cm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 851MHz
RF Family/Standard: General ISM
Part Status: Active
Power - Max: 200 W
на замовлення 2 шт:
Написати відгук
Description: RF ANT 851MHZ YAGI N TYPE F POLE, Features: Cable - 609.6mm, Packaging: Box, Mounting Type: Pole Mount, Frequency Range: 806MHz ~ 896MHz, Applications: ISM, LoRa, LPWAN, Gain: 14dBd, Termination: N Type Female, Number of Bands: 1, Antenna Type: Yagi, 18-Element, Height (Max): 60.000" (152.40cm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 851MHz, RF Family/Standard: General ISM, Part Status: Active, Power - Max: 200 W.