BMYD890K-DP
BMYD890K-DP Amphenol PCTEL
BMYD-K-DP-Series.pdf
Виробник: Amphenol PCTEL
Description: RF ANT 925MHZ YAGI N TYPE F POLE
Packaging: Box
Mounting Type: Pole Mount
Frequency Range: 890MHz ~ 960MHz
Applications: ISM, LoRa, LPWAN
Gain: 11dBi
Termination: N Type Female
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Antenna Type: Yagi, 7-Element
Height (Max): 37.000" (939.80mm)
Return Loss: 14dB
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 925MHz
RF Family/Standard: General ISM
Part Status: Active
Power - Max: 200 W
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Description: RF ANT 925MHZ YAGI N TYPE F POLE, Packaging: Box, Mounting Type: Pole Mount, Frequency Range: 890MHz ~ 960MHz, Applications: ISM, LoRa, LPWAN, Gain: 11dBi, Termination: N Type Female, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Yagi, 7-Element, Height (Max): 37.000" (939.80mm), Return Loss: 14dB, Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 925MHz, RF Family/Standard: General ISM, Part Status: Active, Power - Max: 200 W.