BMYD890K
BMYD890K Amphenol PCTEL
BMYD-Series-1.pdf
Виробник: Amphenol PCTEL
Description: RF ANT 925MHZ YAGI N TYPE F POLE
Packaging: Bulk
Features: Cable - 609.6mm
Mounting Type: Pole Mount
Frequency Range: 890MHz ~ 960MHz
Applications: ISM, LoRa, LPWAN
Gain: 10dBd
Termination: N Type Female
Number of Bands: 1
Antenna Type: Yagi, 7-Element
Height (Max): 23.800" (604.52mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 925MHz
RF Family/Standard: General ISM
Part Status: Active
Power - Max: 200 W
на замовлення 47 шт:
Написати відгук
Description: RF ANT 925MHZ YAGI N TYPE F POLE, Packaging: Bulk, Features: Cable - 609.6mm, Mounting Type: Pole Mount, Frequency Range: 890MHz ~ 960MHz, Applications: ISM, LoRa, LPWAN, Gain: 10dBd, Termination: N Type Female, Number of Bands: 1, Antenna Type: Yagi, 7-Element, Height (Max): 23.800" (604.52mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 925MHz, RF Family/Standard: General ISM, Part Status: Active, Power - Max: 200 W.