BOOSTXL-SHARP128
BOOSTXL-SHARP128 Texas Instruments
slau786.pdf?ts=1633766945351&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Ftool%252FBOOSTXL-SHARP128
Виробник: Texas Instruments
Description: DEVELOPMENT SPECIALIZED
Packaging: Bulk
Function: LCD 1.28"
Type: Display
Contents: Board(s)
Utilized IC / Part: LS013B7DH03
Platform: LaunchPad™
Part Status: Active
на замовлення 43 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DEVELOPMENT SPECIALIZED, Packaging: Bulk, Function: LCD 1.28", Type: Display, Contents: Board(s), Utilized IC / Part: LS013B7DH03, Platform: LaunchPad™, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BOOSTXL-SHARP128 BOOSTXL-SHARP128 Виробник : Texas Instruments slau786.pdf?ts=1633766945351&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Ftool%252FBOOSTXL-SHARP128 Development Boards & Kits - MSP430 SHARP128 LCD BOOSTER PACK
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
BOOSTXL-SHARP128 BOOSTXL-SHARP128 Виробник : Texas Instruments slau786.pdf?ts=1633766945351&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Ftool%252FBOOSTXL-SHARP128 Memory LCD and microSD Card Plug-in Module
товару немає в наявності