Продукція > KYOCERA AVX > BP0805A1308ASTR
BP0805A1308ASTR
BP0805A1308ASTR KYOCERA AVX
BP0805_Series_DS.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: RF FILTER BANDPASS 1.308GHZ 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.080" L x 0.061" W (2.03mm x 1.55mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 1.308GHz
Insertion Loss: 1.2dB
Bandwidth: 200MHz
Height (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Active
на замовлення 82 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF FILTER BANDPASS 1.308GHZ 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.080" L x 0.061" W (2.03mm x 1.55mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 1.308GHz, Insertion Loss: 1.2dB, Bandwidth: 200MHz, Height (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BP0805A1308ASTR BP0805A1308ASTR Виробник : KYOCERA AVX Components avx-bp0805-itf-filter.pdf RF Filter Band Pass 1308MHz 1220MHz to 1420MHz 0.8dB 50Ohm SMD 4Pin 0805 T/R
товару немає в наявності
товару немає в наявності
BP0805A1308ASTR BP0805A1308ASTR Виробник : KYOCERA AVX BP0805_Series_DS.pdf Description: RF FILTER BANDPASS 1.308GHZ 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Filter Type: Band Pass
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 1.308GHz
Insertion Loss: 1.2dB
Bandwidth: 200MHz
Height (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Active
BP0805A1308ASTR BP0805A1308ASTR Виробник : Kyocera AVX avx_06292018_BP0805 Thin Film Band Pass Filters.pdf Signal Conditioning 1308 MHz 50ohm 0805 5W