BP0805A1795ASTR
BP0805A1795ASTR KYOCERA AVX Components
avx-bp0805-itf-filter.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
RF Filter Band Pass 1795MHz 1785MHz to 1805MHz 1.8dB 50Ohm SMD 4Pin 0805 T/R
на замовлення 32 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 29
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF FILTER BANDPASS 1.795GHZ 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.080" L x 0.061" W (2.03mm x 1.55mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 1.795GHz, Bandwidth: 20MHz, Height (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BP0805A1795ASTR BP0805A1795ASTR Виробник : KYOCERA AVX Components avx-bp0805-itf-filter.pdf RF Filter Band Pass 1795MHz 1785MHz to 1805MHz 1.8dB 50Ohm SMD 4Pin 0805 T/R
на замовлення 32 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
товару немає в наявності
товару немає в наявності
BP0805A1795ASTR BP0805A1795ASTR Виробник : KYOCERA AVX BP0805_Series_DS.pdf Description: RF FILTER BANDPASS 1.795GHZ 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.080" L x 0.061" W (2.03mm x 1.55mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 1.795GHz
Bandwidth: 20MHz
Height (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Active
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Band Pass
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 1.795GHz
Bandwidth: 20MHz
Height (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Active
BP0805A1795ASTR BP0805A1795ASTR Виробник : KYOCERA AVX avx_06292018_BP0805_Thin_Film_Band_Pass_Filters-1375115.pdf Signal Conditioning 1795 MHZ HIGH PERFOR MANCE