Продукція > KYOCERA AVX > BP0805A2065ASTR100
BP0805A2065ASTR100
BP0805A2065ASTR100 KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
KYOCERA AVX Components
на замовлення 38 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: RF FILTER BANDPASS 2.065GHZ 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.080" L x 0.061" W (2.03mm x 1.55mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 2.065GHz Center, Insertion Loss: -1.3dB, Bandwidth: 270MHz, Height (Max): 0.035" (0.90mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 131 шт:
Кількість Ціна
BP0805A2065ASTR\100 BP0805A2065ASTR\100 Виробник : KYOCERA AVX BP0805_Series_DS.pdf Description: RF FILTER BANDPASS 2.065GHZ 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.080" L x 0.061" W (2.03mm x 1.55mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.065GHz Center
Insertion Loss: -1.3dB
Bandwidth: 270MHz
Height (Max): 0.035" (0.90mm)