Продукція > KYOCERA AVX > BP0805A2160ASTR
BP0805A2160ASTR
BP0805A2160ASTR KYOCERA AVX
BP0805_Series_DS.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: RF FILTER BAND PASS 2.16GHZ 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.080" L x 0.061" W (2.03mm x 1.55mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.16GHz
Insertion Loss: 0.85dB
Bandwidth: 400MHz
Height (Max): 0.035" (0.90mm)
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF FILTER BAND PASS 2.16GHZ 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.080" L x 0.061" W (2.03mm x 1.55mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 2.16GHz, Insertion Loss: 0.85dB, Bandwidth: 400MHz, Height (Max): 0.035" (0.90mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BP0805A2160ASTR BP0805A2160ASTR Виробник : KYOCERA AVX Components avx-bp0805-itf-filter.pdf RF Filter Band Pass 2160MHz 1960MHz to 2360MHz 0.85dB 50Ohm SMD 4Pin 0805 T/R
на замовлення 3000 шт:
Кількість Ціна
BP0805A2160ASTR BP0805A2160ASTR Виробник : KYOCERA AVX BP0805_Series_DS.pdf Description: RF FILTER BAND PASS 2.16GHZ 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Band Pass
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.16GHz
Insertion Loss: 0.85dB
Bandwidth: 400MHz
Height (Max): 0.035" (0.90mm)
на замовлення 268 шт:
BP0805A2160ASTR BP0805A2160ASTR Виробник : Kyocera AVX avx_06292018_BP0805 Thin Film Band Pass Filters.pdf Signal Conditioning 2160 MHz 50ohm 0805 5W
товару немає в наявності