BP0EA4600A7TR
BP0EA4600A7TR KYOCERA AVX
AVX-BP-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: RF FILTER BANDPASS 4.6GHZ 30ULGA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 30-ULGA
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.460" L x 0.170" W (11.68mm x 4.32mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 4.6GHz
Insertion Loss: 0.96dB
Bandwidth: 2.12GHz
Height (Max): 0.022" (0.56mm)
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF FILTER BANDPASS 4.6GHZ 30ULGA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 30-ULGA, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.460" L x 0.170" W (11.68mm x 4.32mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 4.6GHz, Insertion Loss: 0.96dB, Bandwidth: 2.12GHz, Height (Max): 0.022" (0.56mm), Part Status: Active.
Інші пропозиції BP0EA4600A7TR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BP0EA4600A7TR BP0EA4600A7TR Виробник : KYOCERA AVX AVX-BP-Series.pdf Description: RF FILTER BANDPASS 4.6GHZ 30ULGA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 30-ULGA
Filter Type: Band Pass
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 4.6GHz
Insertion Loss: 0.96dB
Bandwidth: 2.12GHz
Height (Max): 0.022" (0.56mm)
Part Status: Active
товару немає в наявності
BP0EA4600A7TR BP0EA4600A7TR Виробник : KYOCERA AVX AVX_BP_Series-2956216.pdf Signal Conditioning Size 4617 Fc4.6GHz P B 3.66 to 5.78GHz