BP0FA1190A7TR
BP0FA1190A7TR KYOCERA AVX
AVX-BP-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: RF FILT BAND PASS 1.19GHZ 31ULGA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 31-ULGA
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.866" L x 0.206" W (21.99mm x 5.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 1.19GHz
Insertion Loss: 1.56dB
Bandwidth: 450MHz
Height (Max): 0.022" (0.56mm)
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF FILT BAND PASS 1.19GHZ 31ULGA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 31-ULGA, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.866" L x 0.206" W (21.99mm x 5.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 1.19GHz, Insertion Loss: 1.56dB, Bandwidth: 450MHz, Height (Max): 0.022" (0.56mm), Part Status: Active.
Інші пропозиції BP0FA1190A7TR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BP0FA1190A7TR BP0FA1190A7TR Виробник : KYOCERA AVX AVX-BP-Series.pdf Description: RF FILT BAND PASS 1.19GHZ 31ULGA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 31-ULGA
Filter Type: Band Pass
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 1.19GHz
Insertion Loss: 1.56dB
Bandwidth: 450MHz
Height (Max): 0.022" (0.56mm)
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Frequency: 1.19GHz
Bandwidth: 450MHz
Height (Max): 0.022" (0.56mm)
BP0FA1190A7TR BP0FA1190A7TR Виробник : AVX AVX-BP-Series-1223661.pdf Signal Conditioning Size 5021 Fc1.19GHz PB 0.99 to 1.44GHz