Продукція > KYOCERA AVX > BP1206A28G0ANTR
BP1206A28G0ANTR
BP1206A28G0ANTR KYOCERA AVX
BP1206A27G9ANTR.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: RF FILTER BAND PASS 28GHZ 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric), 5 PC Pad
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 28GHz Center
Insertion Loss: -2.5dB
Bandwidth: 850MHz
Height (Max): 0.022" (0.55mm)
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF FILTER BAND PASS 28GHZ 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), 5 PC Pad, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 28GHz Center, Insertion Loss: -2.5dB, Bandwidth: 850MHz, Height (Max): 0.022" (0.55mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BP1206A28G0ANTR BP1206A28G0ANTR Виробник : KYOCERA AVX Kyocera_5-11-2023_mmWave BPF 1206 Datsheet.pdf Signal Conditioning 28GHz 50ohm 1206 8W
на замовлення 984 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
BP1206A28G0ANTR BP1206A28G0ANTR Виробник : KYOCERA AVX BP1206A27G9ANTR.pdf Description: RF FILTER BAND PASS 28GHZ 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Band Pass
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 28GHz Center
Insertion Loss: -2.5dB
Bandwidth: 850MHz
Height (Max): 0.022" (0.55mm)