Продукція > KYOCERA AVX > BP2816A0280SNTR/50
BP2816A0280SNTR/50
BP2816A0280SNTR/50 KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Description: KYOCERA AVX - BP2816A0280SNTR/50 - Bandpassfilter, 240MHz bis 320MHz, 2816 [metrisch 7140], 4-polig, Produktreihe BP
tariffCode: 85480090
Durchlassfrequenz: 240MHz to 320MHz
Filtertyp: Bandpass
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Anzahl der Pins: 4Pin(s)
Filtergehäuse / Bauform: 2816 [Metrisch 7140]
euEccn: NLR
isCanonical: N
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
на замовлення 45 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - BP2816A0280SNTR/50 - Bandpassfilter, 240MHz bis 320MHz, 2816 [metrisch 7140], 4-polig, Produktreihe BP, tariffCode: 85480090, Durchlassfrequenz: 240MHz to 320MHz, Filtertyp: Bandpass, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, rohsCompliant: YES, Anzahl der Pins: 4Pin(s), Filtergehäuse / Bauform: 2816 [Metrisch 7140], euEccn: NLR, Anwendungen HF-Filter: Mobile Communications, MRI Application, Radar, Vehicle Location Systems, VHF /UHF Applications, isCanonical: Y, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, Produktpalette: BP Series, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BP2816A0280SNTR\50 BP2816A0280SNTR\50 Виробник : KYOCERA AVX BP2816-LGA-Filter.pdf#page=2 Description: RF FILTER BAND PASS 280MHZ 4SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.283" L x 0.165" W (7.20mm x 4.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 280MHz Center
Insertion Loss: -1.5dB
Bandwidth: 80MHz
Height (Max): 0.047" (1.20mm)
на замовлення 48 шт:
Кількість Ціна
BP2816A0280SNTR/50 BP2816A0280SNTR/50 Виробник : KYOCERA AVX Description: KYOCERA AVX - BP2816A0280SNTR/50 - Bandpassfilter, 240MHz bis 320MHz, 2816 [metrisch 7140], 4-polig, Produktreihe BP
tariffCode: 85480090
Filtertyp: Bandpass
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
Anzahl der Pins: 4Pin(s)
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Produktpalette: BP Series
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 45 шт:
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Filter Type: Band Pass
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 280MHz Center
Insertion Loss: -1.5dB
Bandwidth: 80MHz
Height (Max): 0.047" (1.20mm)