Продукція > KYOCERA AVX > BP2816A0480SNTR\50
BP2816A0480SNTR\50
BP2816A0480SNTR\50 KYOCERA AVX
BP2816-LGA-Filter.pdf#page=2
Виробник: KYOCERA AVX
Description: RF FILTER BAND PASS 480MHZ 4SMD
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.283" L x 0.165" W (7.20mm x 4.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 480MHz Center
Insertion Loss: -1.3dB
Bandwidth: 220MHz
Height (Max): 0.047" (1.20mm)
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - BP2816A0480SNTR/50 - Bandpassfilter, 370MHz bis 590MHz, 2816 [metrisch 7140], 4-polig, Produktreihe BP, tariffCode: 85480090, Durchlassfrequenz: 370MHz to 590MHz, Filtertyp: Bandpass, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, rohsCompliant: YES, Anzahl der Pins: 4Pin(s), Filtergehäuse / Bauform: 2816 [Metrisch 7140], euEccn: NLR, Anwendungen HF-Filter: GPS, Mobile Communications, Satellite TV Receivers, Vehicle Location Systems, VHF /UHF Applications, isCanonical: Y, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, Produktpalette: BP Series, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BP2816A0480SNTR/50 BP2816A0480SNTR/50 Виробник : KYOCERA AVX Description: KYOCERA AVX - BP2816A0480SNTR/50 - Bandpassfilter, 370MHz bis 590MHz, 2816 [metrisch 7140], 4-polig, Produktreihe BP
tariffCode: 85480090
Durchlassfrequenz: 370MHz to 590MHz
rohsCompliant: YES
Anzahl der Pins: 4Pin(s)
usEccn: EAR99
на замовлення 47 шт:
Мінімальне замовлення: 10
BP2816A0480SNTR\50 BP2816A0480SNTR\50 Виробник : KYOCERA AVX BP2816-LGA-Filter.pdf#page=2 Description: RF FILTER BAND PASS 480MHZ 4SMD
Filter Type: Band Pass
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 480MHz Center
Insertion Loss: -1.3dB
Bandwidth: 220MHz
Height (Max): 0.047" (1.20mm)
на замовлення 70 шт:
на замовлення 30 шт:
tariffCode: 85480090
rohsCompliant: YES
Anzahl der Pins: 4Pin(s)