Продукція > KYOCERA AVX > BP2816A1010SNTR/50
BP2816A1010SNTR/50
BP2816A1010SNTR/50 KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Description: KYOCERA AVX - BP2816A1010SNTR/50 - Bandpassfilter, 760MHz bis 1.26GHz, 2816 [metrisch 7140], 4-polig, Produktreihe BP
tariffCode: 85480090
Durchlassfrequenz: 760MHz to 1.26GHz
rohsCompliant: YES
Anzahl der Pins: 4Pin(s)
usEccn: EAR99
на замовлення 67 шт:
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - BP2816A1010SNTR/50 - Bandpassfilter, 760MHz bis 1.26GHz, 2816 [metrisch 7140], 4-polig, Produktreihe BP, tariffCode: 85480090, Durchlassfrequenz: 760MHz to 1.26GHz, Filtertyp: Bandpass, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, rohsCompliant: YES, Anzahl der Pins: 4Pin(s), Filtergehäuse / Bauform: 2816 [Metrisch 7140], euEccn: NLR, Anwendungen HF-Filter: GPS, Mobile Communications, Satellite TV Receivers, Vehicle Location Systems, VHF /UHF Applications, isCanonical: Y, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, Produktpalette: BP Series, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BP2816A1010SNTR\50 BP2816A1010SNTR\50 Виробник : KYOCERA AVX BP2816-LGA-Filter.pdf#page=2 Description: RF FILTER BAND PASS 1.01GHZ 4SMD
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.283" L x 0.165" W (7.20mm x 4.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 1.01GHz Center
Insertion Loss: -1.3dB
Bandwidth: 500MHz
Height (Max): 0.047" (1.20mm)
на замовлення 23 шт:
Кількість Ціна
BP2816A1010SNTR/50 BP2816A1010SNTR/50 Виробник : KYOCERA AVX Description: KYOCERA AVX - BP2816A1010SNTR/50 - Bandpassfilter, 760MHz bis 1.26GHz, 2816 [metrisch 7140], 4-polig, Produktreihe BP
tariffCode: 85480090
rohsCompliant: YES
Anzahl der Pins: 4Pin(s)
euEccn: NLR
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Produktpalette: BP Series
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 67 шт:
Filter Type: Band Pass
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 1.01GHz Center
Insertion Loss: -1.3dB
Bandwidth: 500MHz
Height (Max): 0.047" (1.20mm)