Продукція > BIVAR INC. > BP3200-N-S-48
BP3200-N-S-48 Bivar Inc.
Виробник: Bivar Inc.
Description: LED ENGINE P3200 4100K 48" STRIP
Packaging: Tube
Length: 48.00" (1219.2mm)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Termination Style: Cable with Connector
Voltage - Supply: 24VDC
Lens Type: Domed, Clear
Power - Rated: 16.0W
Approval Agency: CE, UL
Housing Material: Plastic
Profile (W x H): 0.83" x 0.60" (21.1mm x 15.2mm)
Illumination Color: White, Neutral
Luminous Flux: 1225lm
Rated Life: 50,000 Hours
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED ENGINE P3200 4100K 48" STRIP, Packaging: Tube, Length: 48.00" (1219.2mm), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Termination Style: Cable with Connector, Voltage - Supply: 24VDC, Lens Type: Domed, Clear, Power - Rated: 16.0W, Approval Agency: CE, UL, Housing Material: Plastic, Profile (W x H): 0.83" x 0.60" (21.1mm x 15.2mm), Illumination Color: White, Neutral, Luminous Flux: 1225lm, Rated Life: 50,000 Hours.
Інші пропозиції BP3200-N-S-48
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BP3200-N-S-48 BP3200-N-S-48 Виробник : Bivar LED Lighting Fixtures Neutral White 4100K Standard 48 in