Продукція > PULSE ELECTRONICS > BPCF00131355331K00
BPCF00131355331K00
BPCF00131355331K00 Pulse Electronics
DATASHEET_BPCF00131355_SERIES_P_1313_9001
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 330UH 1A 410 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 410mOhm
Current - Saturation (Isat): 590mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.228" (5.80mm)
Part Status: Active
Inductance: 330 µH
Current Rating (Amps): 1 A
Написати відгук
Description: FIXED IND 330UH 1A 410 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 410mOhm, Current - Saturation (Isat): 590mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.228" (5.80mm), Part Status: Active, Inductance: 330 µH, Current Rating (Amps): 1 A.