BPF1005LRPKR3750L
BPF1005LRPKR3750L Pulse Electronics
BPF1005LRPKR3750L.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: RF FILTER BAND PASS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Insertion Loss: 1.6dB
Height (Max): 0.015" (0.37mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF FILTER BAND PASS, Packaging: Tape & Reel (TR), Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Insertion Loss: 1.6dB, Height (Max): 0.015" (0.37mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Band Pass
Mounting Type: Surface Mount
Insertion Loss: 1.6dB
Height (Max): 0.015" (0.37mm)