BPF1005LRPPR3750L
BPF1005LRPPR3750L Pulse Electronics
BPF1005LRPPR3750L_DS.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: RF FILTER BAND PASS 3.75GHZ 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric), 4 PC Pad
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 3.75GHz Center
Insertion Loss: 1.6dB
Bandwidth: 900MHz
Height (Max): 0.015" (0.37mm)
Part Status: Active
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF FILTER BAND PASS 3.75GHZ 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), 4 PC Pad, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 3.75GHz Center, Insertion Loss: 1.6dB, Bandwidth: 900MHz, Height (Max): 0.015" (0.37mm), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BPF1005LRPPR3750L BPF1005LRPPR3750L Виробник : Pulse Electronics BPF1005LRPPR3750L_DS.pdf Description: RF FILTER BAND PASS 3.75GHZ 0402
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Band Pass
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 3.75GHz Center
Insertion Loss: 1.6dB
Bandwidth: 900MHz
Height (Max): 0.015" (0.37mm)