BPF1005LRPQR4700L
BPF1005LRPQR4700L Pulse Electronics
BPF1005LRPQR4700L_DS.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: RF FILTER BAND PASS 4.7GHZ 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric), 4 PC Pad
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 4.7GHz Center
Insertion Loss: 2.5dB
Bandwidth: 600MHz
Height (Max): 0.013" (0.32mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF FILTER BAND PASS 4.7GHZ 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), 4 PC Pad, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 4.7GHz Center, Insertion Loss: 2.5dB, Bandwidth: 600MHz, Height (Max): 0.013" (0.32mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BPF1005LRPQR4700L BPF1005LRPQR4700L Виробник : Pulse Electronics BPF1005LRPQR4700L_DS.pdf Description: RF FILTER BAND PASS 4.7GHZ 0402
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Band Pass
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 4.7GHz Center
Insertion Loss: 2.5dB
Bandwidth: 600MHz
Height (Max): 0.013" (0.32mm)