BPF1005LRQLR4700A
BPF1005LRQLR4700A Pulse Electronics
BPF1005LRQLR4700A_DS.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: ANT 5G NR N79 BAND PASS FILTER
Packaging: Tape & Reel (TR)
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Insertion Loss: 1.74dB
Height (Max): 0.013" (0.32mm)
Part Status: Active
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ANT 5G NR N79 BAND PASS FILTER, Packaging: Tape & Reel (TR), Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Insertion Loss: 1.74dB, Height (Max): 0.013" (0.32mm), Part Status: Active.
Filter Type: Band Pass
Mounting Type: Surface Mount
Insertion Loss: 1.74dB
Height (Max): 0.013" (0.32mm)