BPF1608LM02R2400A
BPF1608LM02R2400A Pulse Electronics
BPF1608LM02R2400A
Виробник: Pulse Electronics
Description: RF FILTER BAND PASS 2.45GHZ 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric), 4 PC Pad
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.45GHz Center
Insertion Loss: 1.7dB
Ripple: 0.5dB
Height (Max): 0.032" (0.80mm)
Part Status: Active
на замовлення 8000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF FILTER BAND PASS 2.45GHZ 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), 4 PC Pad, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 2.45GHz Center, Insertion Loss: 1.7dB, Ripple: 0.5dB, Height (Max): 0.032" (0.80mm), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BPF1608LM02R2400A BPF1608LM02R2400A Виробник : Pulse Electronics BPF1608LM02R2400A Description: RF FILTER BAND PASS 2.45GHZ 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Band Pass
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.45GHz Center
Insertion Loss: 1.7dB
Ripple: 0.5dB
Height (Max): 0.032" (0.80mm)
Part Status: Active
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
BPF1608LM02R2400A BPF1608LM02R2400A Виробник : Pulse Electronics datasheet_bpf1608lm02r2400a_v1_1617827499-2902996.pdf Signal Conditioning 2.45GHz BAND PASS FILTER