BPF1608LM10R5000A Pulse Electronics
BPF1608LM10R5000A
Виробник: Pulse Electronics
Description: RF FILTER BANDPASS 5.425GHZ 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric), 3 PC Pad
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 5.425GHz Center
Insertion Loss: 1.3dB
Bandwidth: 1.05GHz
Height (Max): 0.030" (0.75mm)
на замовлення 8000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF FILTER BANDPASS 5.425GHZ 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), 3 PC Pad, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 5.425GHz Center, Insertion Loss: 1.3dB, Bandwidth: 1.05GHz, Height (Max): 0.030" (0.75mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BPF1608LM10R5000A Виробник : Pulse Electronics BPF1608LM10R5000A Description: RF FILTER BANDPASS 5.425GHZ 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Band Pass
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 5.425GHz Center
Insertion Loss: 1.3dB
Bandwidth: 1.05GHz
Height (Max): 0.030" (0.75mm)