BPF1608LRAAR4700L Pulse Electronics
Wireless-Components-Guide.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: RF FILTER BAND PASS 4.7GHZ 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric), 3 PC Pad
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 4.7GHz Center
Insertion Loss: 1.9dB
Bandwidth: 600MHz
Height (Max): 0.014" (0.35mm)
на замовлення 3960 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF FILTER BAND PASS 4.7GHZ 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), 3 PC Pad, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 4.7GHz Center, Insertion Loss: 1.9dB, Bandwidth: 600MHz, Height (Max): 0.014" (0.35mm).
Інші пропозиції BPF1608LRAAR4700L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BPF1608LRAAR4700L Виробник : Pulse Electronics Wireless-Components-Guide.pdf Description: RF FILTER BAND PASS 4.7GHZ 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Filter Type: Band Pass
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 4.7GHz Center
Insertion Loss: 1.9dB
Bandwidth: 600MHz
Height (Max): 0.014" (0.35mm)