Продукція > L-COM > BPF24-801A
BPF24-801A L-Com
Виробник: L-Com
BPF24-801A
на замовлення 61 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIL2.4GHZ 8-POLE CH 1 OUTDOOR, Packaging: Bag, Package / Case: N-Type In-Line Module, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 4.961" L x 2.909" W (126.00mm x 73.90mm), Mounting Type: Chassis Mount, Frequency: 2.412GHz Center, Insertion Loss: 3dB, Bandwidth: 22MHz, Ripple: 0.25dB, Height (Max): 1.392" (35.35mm).
Інші пропозиції BPF24-801A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BPF24-801A BPF24-801A Виробник : L-com Description: FIL2.4GHZ 8-POLE CH 1 OUTDOOR
Packaging: Bag
Package / Case: N-Type In-Line Module
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 4.961" L x 2.909" W (126.00mm x 73.90mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency: 2.412GHz Center
Insertion Loss: 3dB
Bandwidth: 22MHz
Ripple: 0.25dB
Height (Max): 1.392" (35.35mm)
товару немає в наявності
BPF24-801A BPF24-801A Виробник : L-Com ds_BPF24_801A-3541732.pdf Signal Conditioning FIL2.4GHz 8-Pole Ch 1 Outdoor