BPH 853025R5-101T
BPH 853025R5-101T TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
BPH853025R5-101T(1).pdf
Виробник: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: 100 OHMS @ 100 MHZ 1 POWER LINE
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.354" L x 0.118" W (9.00mm x 3.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.120" (3.05mm)
Current Rating (Max): 30A
DC Resistance (DCR) (Max): 1mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 100 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 1500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 100 OHMS @ 100 MHZ 1 POWER LINE, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.354" L x 0.118" W (9.00mm x 3.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 0.120" (3.05mm), Current Rating (Max): 30A, DC Resistance (DCR) (Max): 1mOhm, Part Status: Active, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 100 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BPH 853025R5-101T BPH 853025R5-101T Виробник : TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd. BPH853025R5-101T(1).pdf Description: 100 OHMS @ 100 MHZ 1 POWER LINE
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.120" (3.05mm)
Current Rating (Max): 30A
Part Status: Active
Number of Lines: 1