BPH-0.5-08-50
BPH-0.5-08-50 Cita Technologies, LLC.
BPH-0-5-DS-02122014.pdf
Виробник: Cita Technologies, LLC.
Description: AC/DC CONVERTER 8V 819MW
Packaging: Tube
Package / Case: 7-DIP Module
Size / Dimension: 1.10" L x 0.92" W x 0.55" H (27.9mm x 23.2mm x 14.0mm)
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 100 ~ 375 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, cURus
Efficiency: 70%
Current - Output (Max): 63mA, 63mA
Voltage - Output 1: 8V
Part Status: Active
Power (Watts): 819 mW
Number of Outputs: 2
на замовлення 79 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 8V 819MW, Packaging: Tube, Package / Case: 7-DIP Module, Size / Dimension: 1.10" L x 0.92" W x 0.55" H (27.9mm x 23.2mm x 14.0mm), Mounting Type: Through Hole, Voltage - Input: 100 ~ 375 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C, Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, cURus, Efficiency: 70%, Current - Output (Max): 63mA, 63mA, Voltage - Output 1: 8V, Part Status: Active, Power (Watts): 819 mW, Number of Outputs: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BPH-0.5-08-50 BPH-0.5-08-50 Виробник : BIAS Power BPH-0-5-DS-02122014.pdf AC/DC Power Modules 0.5W 100-375VAC 8V and 5V Output