BPH1-08-50
BPH1-08-50 Cita Technologies, LLC.
BPH-1-DS-03172014.pdf
Виробник: Cita Technologies, LLC.
Description: AC/DC CONVERTER 8V 5V 1.3W
Packaging: Tube
Package / Case: 7-DIP Module
Size / Dimension: 1.10" L x 0.92" W x 0.55" H (27.9mm x 23.2mm x 14.0mm)
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 100 ~ 375 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, cURus
Efficiency: 70%
Current - Output (Max): 83mA, 125mA
Voltage - Output 1: 8V
Part Status: Active
Power (Watts): 1.3 W
Number of Outputs: 2
на замовлення 119 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 8V 5V 1.3W, Packaging: Tube, Package / Case: 7-DIP Module, Size / Dimension: 1.10" L x 0.92" W x 0.55" H (27.9mm x 23.2mm x 14.0mm), Mounting Type: Through Hole, Voltage - Input: 100 ~ 375 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C, Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, cURus, Efficiency: 70%, Current - Output (Max): 83mA, 125mA, Voltage - Output 1: 8V, Part Status: Active, Power (Watts): 1.3 W, Number of Outputs: 2.
Інші пропозиції BPH1-08-50
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BPH1-08-50 BPH1-08-50 Виробник : BIAS Power BPLDS00026_1-2538336.pdf AC/DC Power Modules 1W 8V, 5.0V DUAL 100-375VAC