Продукція > AMPHENOL FCI > BPS8B21ACD2C0E9LF
BPS8B21ACD2C0E9LF
BPS8B21ACD2C0E9LF Amphenol FCI
Виробник: Amphenol FCI
DIN 41612 Connectors BPS8B21ACD2C0E9LF-DINIDC SIDEPIERCE-035CNR
на замовлення 429 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN DIN RCPT 21POS IN-LINE GOLD, Packaging: Tray, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 21, Pitch: 0.100" (2.54mm), Number of Positions Loaded: 14, Termination: IDC, Level, Class: 1, Number of Rows: 3.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BPS8B21ACD2C0E9LF Виробник : Amphenol ICC (FCI) Description: CONN DIN RCPT 21POS IN-LINE GOLD
Number of Positions: 21
Pitch: 0.100" (2.54mm)